Діючий тариф на розподіл для «Харківміськгазу» тільки на 1/2 покриває потреби на безпеку

Фінансування робіт з безпеки мереж залишається на рівні, нижчому за необхідний.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Харківміськгаз».

В діючому тарифі на розподіл для «Харківміськгазу» для безпеки мереж передбачено 6,8 коп на місяць на 1 метр газопроводів, що становить менше половини від потреби.

Мова йде про витрати для безпеки газорозподільчих мереж:

- 6 коп ремонт газопроводів і обладнання, а також матеріали для них;

- 0,8 коп електроенергія для станцій електрохімзахисту, іншого обладнання.

«Рівень газифікації Харкова близько 90%. Він стартував у місті з 50-тих років, деяким мережам під пів століття. У таких умовах обслуговування зношених трубопроводів потребує особливої уваги. Тим більш що у Харкові зменшилося споживання газу у порівнянні з попередніми десятиліттями, а в мережі так само працюють надпотужні газопроводи тисячного діаметру»,- сказала Яна Шувалова, технічний директор «Харківміськгазу».

В таких умовах для їх модернізації необхідні інвестиції на рівні 61,4 млн грн на рік, що дозволить не тільки підвищити рівень безпеки газопостачання, а й зробити систему набагато ефективніше і дешевше в обслуговуванні.

З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» прийняла 5,2 тис заявок, з них 3,7 тис - про витоки газу.

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» працює 24 години на добу, сім днів на тиждень.

У газовій компанії функціонують одночасно 12 бригад, протягом доби.

13:17 / 1 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події