Двоє працівників «Харківгазу» загинули через вибух на ГРП в Дергачівському районі

У середу 28 жовтня, на газорозподільному пункті в с. Березівське, Дергачівський район, стався вибух і внаслідок аварії постраждало 10 працівників АТ «Харківгаз», а двоє з них загинули.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Інші постраждалі були терміново госпіталізовані до лікарні. Обставини трагічної події наразі з’ясовуються та будуть розслідуватись спеціальною комісією. «Харківгаз» зацікавлена в незалежному та найшвидшому розслідуванні причин трагедії.

«Харківгаз» висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих працівників. Та сподівається на найшвидше одужання працівників, які знаходяться зараз у лікарні.

Компанія бере на себе всі витрати, пов’язані з лікування постраждалих, а також організаційні заходи, пов’язані з наслідками цієї трагедії.

Без газопостачання тимчасово залишається сім населених пунктів Дергачівського району. «Харківгаз» проводить всі необхідні заходи для найшвидшого пуску газу в оселі клієнтів компанії.

16:10 / 28 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події