Дубінський ініціює подання в Конституційний суд для оскарження законодавства про «зелені» тарифи

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський підготував подання та планує залучити колег для звернення в Конституційний суд України з метою оскарження законодавства про «зелені» тарифи. Відповідну заяву він зробив 26 червня на засіданні НКРЕКП.

«Щодо «зеленого» тарифу і такого великого бажання захистити його, ми вже знайшли рішення, яке нам дозволяє це питання врегулювати та вирішити. Треба звернутися в Конституційний суд, отримати рішення, що ті тарифи були прийняті не конституційно. Тому, що були введені як додатковий податок на споживача, та не мали ніякого відношення ні до «зеленої» енергетики, ні до екології, ні до захисту довкілля, ні до чого, а тільки до отримання надприбутків. Відповідне конституційне звернення я вже підготував», - сказав він.

За його словами, він з народними депутатами 30 червня зберуть необхідну кількість підписів (мінімум 45 - ред.), щоб направити подання в Конституційний суд.

18:02 / 26 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події