ДТЕК вважає підозри слідства безпідставними у справі щодо формули Роттердам+

Енергохолдинг ДТЕК вважає безпідставними підозри НАБУ та САП щодо менеджерів компанії у справі щодо методики формування Оптової ринкової ціни на електроенергію яка включала визначення вартості вугілля за формулою «Роттердам+» затвердженної НКРЕКП на старому ринку електричної енергії.

Про це йдеться в опублікованій заяві компанії.

«За інформацією адвоката, досудове слідство по відношенню до співробітників ДТЕК призупинено. ДТЕК вважає, що це є черговим доказом безпідставності раніше висунутих підозр. Законність прийняття Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постанови «Про затвердження Порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни на електричну енергію» підтверджена низкою рішень судів України та міжнародними дослідженнями», - йдеться у повідомлені ДТЕК.

ДТЕК зауважує, що компанія весь час слідства надавала НАБУ та САП документи й відповідала на численні запити, щоб слідство було всебічним та вичерпним.

Компанія очікує, що завершення слідства покладе край безпідставним політичним маніпуляціям і підозрам, які завдають шкоди репутації компанії та співробітників. А також, енергохолдинг буде застосовувати всі законі заходи задля захисту ділової репутації компанії.

18:39 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події