ДТЕК виступає за запуск нового ринку електроенергії з 1 липня

Енергохолдинг ДТЕК підтримує позицію щодо запуску нової моделі ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено нинішнім законодавством, свою позицію група аргументує високим ступенем готовності нормативної бази та інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба групи компаній, посилаючись на лист, який холдинг адресував голові парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Олександру Домбровському.

«ДТЕК готовий до запуску ринку електроенергії з 1 липня… Висока готовність нормативної бази та інфраструктури дає впевненість, що ринок можливо запустити у передбачений законодавством термін», - йдеться у повідомленні.

За даними ДТЕК, на цей момент уже прийнято близько 89% всієї нормативної бази (39 актів), решта (5 актів) – на фінальній стадії затвердження, рівень готовності інфраструктури, необхідної для впровадження нового ринку, сягає більше 90%.

Для успішного запуску ринку, компанія вважає за потрібне зробити наступні кроки:

  • прийняти постанову Кабінету міністрів про покладання спеціальних обов’язків для потреб населення та забезпечення альтернативної генерації;
  • завершити юридичне створення «Оператору ринку» та «Гарантованого покупця»;
  • подовжити діючий формат комерційного обліку електроенергії;
  • ввести тимчасові заходи для спрощення торгових операцій на ринку, так званого режиму «safe mode».

Згідно позиції ДТЕК, запуск ринку дозволить залучити мільярди доларів інвестицій, забезпечити ріст ВВП та надходження до бюджету.

14:48 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події