ДТЕК та General Electric уклали контракт на будівництво другої черги Приморської ВЕС

Енергохолдинг ДТЕК та американська інжинірингова компанія General Electric уклали угоду на будівництво другої черги Приморської ВЕС потужністю 100 МВт, яку планується збудувати у 2018-2019рр. Відповідний контракт був підписаний між сторонами 17 жовтня.

За інформацією української компанії, нова черга буде складатися з 26 вітроагрегатів потужністю  3,8 МВт кожен. Станція розташована у Запорізькій обл на березі Азовського моря. Будівництво другої черги Приморської вітроелектростанції розпочнеться в четвертому кварталі 2018р і завершиться наприкінці 2019р. Сума інвестицій у даний проект становить близько €150 млн.

«Розвиток відновлюваної енергетики – пріоритетний напрямок в ДТЕК. Інвестиції компанії в будівництво вітрових і сонячних електростанцій вже перевищили €700 млн. Це другий проект в вітрогенерації, який ми реалізуємо спільно з нашим партнером General Electric цього року», - прокоментував підписання договору генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

В компанії також зазначили, що після завершення будівництва обидві черги Приморської ВЕС сукупною потужністю 200 МВт генеруватимуть близько 675 млн кВт-год електроенергії щорічно.

11:37 / 18 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події