ДТЕК та General Electric уклали контракт на будівництво другої черги Приморської ВЕС

Енергохолдинг ДТЕК та американська інжинірингова компанія General Electric уклали угоду на будівництво другої черги Приморської ВЕС потужністю 100 МВт, яку планується збудувати у 2018-2019рр. Відповідний контракт був підписаний між сторонами 17 жовтня.

За інформацією української компанії, нова черга буде складатися з 26 вітроагрегатів потужністю  3,8 МВт кожен. Станція розташована у Запорізькій обл на березі Азовського моря. Будівництво другої черги Приморської вітроелектростанції розпочнеться в четвертому кварталі 2018р і завершиться наприкінці 2019р. Сума інвестицій у даний проект становить близько €150 млн.

«Розвиток відновлюваної енергетики – пріоритетний напрямок в ДТЕК. Інвестиції компанії в будівництво вітрових і сонячних електростанцій вже перевищили €700 млн. Це другий проект в вітрогенерації, який ми реалізуємо спільно з нашим партнером General Electric цього року», - прокоментував підписання договору генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

В компанії також зазначили, що після завершення будівництва обидві черги Приморської ВЕС сукупною потужністю 200 МВт генеруватимуть близько 675 млн кВт-год електроенергії щорічно.

11:37 / 18 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події