ДТЕК планує почати продавати частину е/е на аукціонному майданчику УЕБ

Компанія «ДТЕК Енерго» планує почати продажу електроенергії за двосторонніми договорами на аукціонному майданчику «Української енергетичної біржі» (УЕБ).

Про це виданню ExPro повідомили в прес-службі ДТЕК.

Зокрема, найближчим часом планується виставити на аукціон по 18 млн кВт-год від «ДТЕК Західенерго» та «ДТЕК Східенерго», а також 36 млн кВт-год – «ДТЕК Дніпроенерго». Період поставки 16-30 вересня.

Як повідомляв ExPro, ДТЕК на УЕБ проводив закупівлю вугілля газової групи. Компанія протягом 3-6 вересня планувала придбати вугілля загальною кількістю 450 тис т по цінам, які відповідають імпортному паритету (рівню ціни за формулою «Роттердам+»). Однак, продавців вугілля не знайшлося.

11:48 / 11 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події