ДТЕК першим в Україні запропонує комплексне енергетичне рішення для домогосподарств

Енергохолдинг ДТЕК (його підрозділи D.Solutions та DTEK Innovations) стане першою в Україні компанією, яка зможе запропонувати приватному домогосподарству комплексне рішення щодо забезпечення будинку генерацією (дахові сонячні панелі), ефективним використанням («розумні» розетки, online-управління) та зберігання (акумулятори, домашні зарядні станції для електрокарів) електроенергії.

Про це в коментарі для кореспондента ExPro після презентації нового роздрібного бренду YASNO повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

«Ми прийдемо до того, що це буде комплексне рішення. Ми починаємо робити перші кроки, здійснювати спроби, вчитися, будуть з’являтися нові технології, ми будемо вміти їх адаптувати. Я впевнений, що ДТЕК буде першим, хто запропонує такі комплексні рішення», - сказав він.

За даними компанії, комплексне рішення для домогосподарства дозволить встановлювати одночасно сонячні панелі, системи зберігання енергії, «розумні» прилади, зарядні станції в будинку та здійснювати online-моніторинг та управління всім цим обладнанням з метою ефективного виробництва/споживання/акумуляції електроенергії.

Як повідомляв ExPro, сьогодні ДТЕК презентував новий роздрібний бренд YASNO, який поєднає у собі значну кількість сервісів для приватного та юридичного клієнта, а саме – постачання електроенергії, забезпечення енергосервісних послуг та обладнання, електрозарядна автомобільна інфраструктура. Енергохолдинг інвестував у цей напрям 100 млн грн. Yasno буде постачати електроенергію 3,5 млн домогосподарств в Києві, Дніпропетровській та Донецькій обл. До кінця 2019р будуть представлені ще 15 центрів, а до середини 2020р планують оновити всі 65 відділень.

15:59 / 7 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події