ДТЕК інвестував 757 млн грн у розвиток електромереж Одещини

Компанія «ДТЕК Одеські електромережі» з червня 2019р по жовтень 2020р інвестувала 757,8 млн грн в розвиток інфраструктури електромереж в регіоні. Про це 19 жовтня повідомили у прес-службі компанії.

«ДТЕК діє в інтересах України, забезпечує надійність електропостачання та комфорт клієнтів. За цей рік ми вже завершили реконструкцію двох підстанцій «Ювілейна» і «Болград» на півдні області, оновили підстанції «Маринівка» і «Іллінка» в Біляївському районі, проводимо реконструкцію підстанцій «Чумка» і «Кримська», - розповів генеральний директор «ДТЕК Одеські електромережі» Олександр Фоменко.

У компанії повідомили, що вже закінчили реконструкцію двох підстанцій і почали будівництво першої в Україні підстанції закритого типу 110/20 кВ. А до кінця наступного року планують побудувати три нові підстанції та реконструювати ще 11 об’єктів.

За словами Фоменко, для забезпечення зростаючої потреби мешканців Київського району Одеси в електроенергії, розпочато будівництво нової підстанції «Чубаївка».

«Це буде перша підстанція в Україні закритого типу класу напруги 110/20 кВ. Введення її в експлуатацію дасть додаткові 52 МВт потужності для підключення до електроенергії близько 5000 нових квартир в житлових комплексах мікрорайону», - розповів Фоменко. В компанії також повідомили, що трохи більше ніж за рік реалізували 162 проекти з модернізації на мережах середньої та низької напруги. Так одеські енергетики підвищують надійність електричних ліній та силового обладнання, що безпосередньо живить домівки мешканців Одеси та області.

Окрім того, компанія «ДТЕК Одеські електромережі» розпочала проект по впровадженню автоматизованої системи диспетчерського управління SCADA. Цей програмний комплекс дозволить прогнозувати можливі аварії та пропонуватиме варіанти їх вирішення. В компанії зазначили, що ця система є частиною трансформації енергетичної інфраструктури в «розумну мережу» (Smart Grid) і підвищить якість енергопостачання. Проект розрахований на 4 роки (2021-2024рр). Його загальна вартість близько 80 млн грн.

Як повідомляло агентство ExPro, в середині травня 2019р енергохолдинг ДТЕК придбав пакет акцій (68,3%) «Одесаобленерго» та акції (93,9%) «Київобленерго» у групи VS Energy. На сьогодні ці компанії («ДТЕК Одеські електромережі» та «ДТЕК Київські регіональні електромережі») увійшли до складу підрозділу холдингу «ДТЕК Мережі».

17:35 / 19 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події