«ДТЕК Нафтогаз» замовить сервіс похило-скерованого буріння та каротажу в свердловинах №57 і 59 Мачухського ГКР

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» оголосило тендер на замовлення робіт з інженерно-технічного супроводу похило-спрямованого буріння з подальшим підтриманням вертикальності з використанням роторних керованих систем (РКС) та виконання каротажу в режимі on-line при бурінні з використанням спеціального комплекту обладнання при спорудженні (влаштуванні) свердловин № 57 і №59 Мачухського газоконденсатного родовища (ГКР). Про це повідомляється 22 січня на торговому майданчику ДТЕК.

За повідомленням, період надання зазначених послуг запланований на травень-серпень 2020р.

В технічному завданні закупівлі зазначено, що інженерно-технічний супровід передбачає:

  • використання спеціального програмного забезпечення для підготовки програм по бурінню;
  • підбір елементів компоновки низу бурильної колони (КНБК); • підбір обладнання для забезпечення максимальної швидкості буріння;
  • підготовка оптимальної програми на буріння та сервіс по виконанню каротажу в режимі on-line;
  • контроль за роботами зі збору (розбору) КНБК на усті свердловини;
  • цілодобовий оперативний контроль за параметрами траєкторії стовбуру свердловин.

В перелік технічних характеристик предмету закупівлі входить підбір спеціального технологічного обладнання для виконання наступних робіт:

  • Похило спрямоване буріння з подальшим підтриманням вертикальності з використанням роторних керованих систем (РКС) та надання інженерно-технічного супроводу;
  • Автоматизоване підтримання вертикального напрямку стовбура свердловин з використанням роторних керованих систем (РКС) та надання інженерно-технічного супровод;
  • Каротаж в режимі on-line, а саме включення до пакету послуг модулів електричного (індукційного) каротажу, інклінометрії температури, акустичного сканеру, азимутальної щільності, пористості нейтронів, ультразвукової кавернометрії та реєстрація параметрів в режимі on-line під час буріння або спуско-підіймальних операціях. Збір зазначених параметрів в комплексі з даними гамма-каротажу здійснюється з метою вирішення наступних задач: літологічне та стратиграфічне розчленування розрізу, оцінка характеру насиченості, фізико-ємнісні характеристики порід-колекторів, визначення коефіцієнту загальної пористості, контроль траєкторії стовбура свердловини, вивчення геометрії стовбура, аналіз тріщинуватості та виділення газонасичених колекторів.

Довідка ExPro:

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019 р видобуто 1,66 млрд куб м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. 100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

14:20 / 22 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події