«ДТЕК Нафтогаз» замовить сервіс бурових розчинів при спорудженні свердловин №57, 59 на Мачухському ГКР

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» оголосило тендер на замовлення робіт з лабораторного контролю та підтримування параметрів промивальної рідини (бурових розчинів) при спорудженні свердловин №57 та №59 на Мачухському газоконденсатному родовищі (ГКР). Про це повідомляється 14 січня на торговому майданчику ДТЕК.

За повідомленням, зазначений сервіс передбачає наступні характеристики:

  • • Підбір оптимальних рецептур бурових розчинів, за проектом буріння зазначених свердловин для збереження колекторських властивостей продуктивних пластів;
  • • Постачання, транспортування і зберігання матеріалів та бурових розчинів;
  • • Надання послуг з інженерного супроводу, оперативному цілодобовому лабораторному контролю, приготуванню та обробці бурових розчинів;
  • • Організація робіт з супроводу бурових розчинів з метою забезпечення безперебійної роботи бурових бригад при бурінні.

При поданні комерційних пропозицій, необхідно вказати вартість сервісу бурових розчинів (промивальних рідин) окремо для буріння кожної частин конструкції свердловин №57 та №59 Мачухського ГКР з певним об’ємом, а саме:

  • 366 куб м при бурінні під кондуктор 473,1 мм
  • 1108 куб м при бурінні під технічну колону 339,7 мм
  • 866 куб м при бурінні під технічну колону 244,5 мм
  • 410 куб м при бурінні під експлуатаційну колону 177,8 мм

Згідно з технічним завданням закупівлі, передбачений орієнтовний запас хімічних реагентів для кожної з зазначених свердловин, який включає в себе 100 т обважнювача , 2т - реагентів для ліквідації поглинань (кольмананти), 2 т протисальникової домішки, 1 т протиприхватної домішки – 1 т реагентів для ліквідації цементного забруднення , та 2 т реагентів для зміцнення стінок свердловин.

Період надання послуг: квітень - вересень 2020р. Комерційні пропозиції можна подати до 28 січня 2020р на сторінці оголошення торгів.

Довідка ExPro:

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019 р видобуто 1,66 млрд куб м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. 100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

16:13 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події