ДТЕК Нафтогаз замовить сервіс бурових розчинів на свердловині №54 Мачухського родовища

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» для потреб ПрАТ «Нафтогазвидобування» оголосило проведення відкритих одноступінчатих торгів на замовлення робіт з приготування (надання), поточного цілодобового і лабораторного контролю, підтримування параметрів промивальної рідини при будівництві свердловин № 54 Мачухського ГКР.

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 12 червня, на власній торговій електронній площадці ДТЕК.

Згідно повідомлення компанії, в комерційній пропозиції необхідно вказати вартість робіт по приготуванню, лабораторному контролю і підтримці параметрів промивальної рідини з наступними зарактеристиками:

Основні характеристики робіт (обєм розчину, та діаметр колони)
1 366 м3 при бурінні під кондуктор 473,1 мм
2 1061 м3 при бурінні під технічну колону 339,7 мм
3 874 м3 при бурінні під технічну колону 244,5 мм
4 351 м3 при бурінні під експлуатаційну колону 177,8 мм
5 454 м3 при бурінні під експлуатаційну колону 127,0 мм

А також необхідно вказати вартість інженерно-технологічного супроводу промивальних рідин при бурінні, транспортуванні та інші витрати, які можуть виникнути в процесі виконання робіт, а саме:

  • Інженерно-технологічне супроводження бурових розчинів при бурінні (одиниці виміру –доба);
  • Підготовчі роботи, транспортування та організація доставки на свердловину матеріалів і хім. реагентів та ін. матеріалів необхідних для виконання робіт (одиниці виміру – т/км);
  • Підготовчі роботи, транспортування та організація доставки на свердловину промивальної рідини (одиниці виміру – т/км).

Учасник повинен надати разом із кожною комерційною пропозицією програму промивки, в якій повинно бути вказано, як мінімум:

  • опис ділянок стовбуру свердловини; • тип і параметри бурового розчину для кожного інтервалу;
  • технологію приготування і підтримання параметрів бурового розчину для кожного інтервалу;
  • необхідне обладнання для приготування і очистки бурового розчину (із вказанням розміру сіток для вібросита та їх кількості);
  • вказати хімічні реагенти та їх кількість, які будуть використовуватися при виконанні робіт під кожну колону окремо;
  • заходи по ліквідації ускладнень;
  • вказати хімреагенти, які будуть використовуватися при ліквідації прихоплень бурильної колони та газонафтоводопроявлень;
  • питання промислової безпеки і екології.

Ознайомитися з конкурсною документацією, можна на сайті Торгової площадки ДТЕК в розділі –  Закупівлі, або отримати її на електронну пошту, звернувшись із письмовим запитом до відповідального за проведення процедури. Подання комерційних пропозицій приймаються до 27 червня 2019р на торгову електронну площадку ДТЕК. Строки надання вище вказаних послуг, встановлені відповідно до даних буріння попередніх свердловин: жовтень 2019 – березень 2020р.

 

Довідка Expro:

ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрям в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров. До активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газодобувних підприємства – ПрАТ «Нафтогазвидобування» і ТОВ «Нафтогазрозробка», які ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Об'єм видобутку природного газу за підсумками 2018р склав 1,649 млрд куб м, газового конденсату - 51,5 тис тонн.

ДТЕК– стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис чоловік. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко. Компанії ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової і поновлюваної енергетики, поставляють тепло- і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

18:20 / 13 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події