«ДТЕК Нафтогаз» вперше в Україні впровадив автоматичну систему моніторингу корозії

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» вперше в Укріїні, впровадив проект автоматичної системи безперервного моніторингу корозії на гирлі і шлейфі свердловин із залученням фахівців  з Польщі та Словенії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, система спроектована на базі обладнання Emerson з використанням бездротових технологій передачі даних WirelessHART і доповнює існуючу систему телеметрії свердловин. Монтаж датчиків проводився на хомутах без необхідності врізки в трубопровід і прокладання кабельних ліній і естакад, з точністю вимірювань - 0,02 мм, що дає можливість побачити мінімальні зміни швидкості корозії металу, повідомляє пресслужба.

Як зазначають в компанії «ДТЕК Нафтогаз», дана технологія забезпечує збір даних про стан наземного обладнання обв'язки свердловини в режимі реального часу. Аналіз отриманої інформації і тенденцій зі зміни швидкості корозії при застосуванні різних інгібіторів дозволяє побудувати ефективну стратегію щодо уповільнення процесів корозії трубопроводів, повідомляє пресслужба.

«Система моніторингу дає можливість мінімізувати ризики позапланової зупинки технологічних установок і простою свердловин. Також дане рішення дозволяє зменшити кількість планових робіт з виявлення корозії за рахунок автоматизації процесу виміру і архівування стану технологічного обладнання. Все це допоможе збільшити видобуток газу, що вкрай важливо для досягнення енергетичної незалежності України» - повідомив директор з видобутку і переробки вуглеводнів Олексій Раптанов, якого цитує пресслужба.

15:22 / 20 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події