ДТЕК Нафтогаз видобув 1,65 млрд куб. м газу в 2018р

У 2018р нафтогазовий підрозділ енергохолдингу ДТЕК - «ДТЕК Нафтогаз» видобув 1,649 млрд куб. м природного газу, що перевищує запланований рівень на 50 млн куб. м. Про це повідомила прес-служба підрозділу.

«У 2018 році ми підтвердили свій історичний максимум завдяки підвищенню ефективності роботи з діючим фондом і впровадженню сучасних технологій – за рахунок інновацій нам вдалося додатково видобути 100 млн куб. м газу. Важливо відзначити, що за останній рік відбулося суттєве поліпшення регуляторного середовища, що посприяло перегляду інвестиційних програм і ми плануємо збільшення обсягів буріння для відновлення попередньої динаміки видобутку вже з 2020 р. Також наша компанія планує продовжити реалізацію масштабних інфраструктурних проектів та системне впровадження інноваційних рішень, спрямованих на збільшення обсягів видобутку вуглеводнів», - цитує прес-служба генерального директора «ДТЕК Нафтогаз» Ігоря Щурова.

Крім цього зазначено, що в 2018р видобуток газового конденсату склав 51,5 тис. т.

Прес-служба повідомила, що цільові обсяги видобутку були перевиконані завдяки реалізації програми буріння на Семиренківському родовищі, в рамках якої були пробурені свердловини №25 і №61. Також «ДТЕК Нафтогаз» фіналізував масштабний інвестиційний проект з будівництва пропаново-холодильної установки, яка була введена в експлуатацію на Олефірівській УППГ у вересні 2018р.

Крім того, були виконані капітальні ремонти з проведенням заходів з інтенсифікації видобутку на діючому фонді свердловин.

11:19 / 17 січня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події