«ДТЕК Нафтогаз» відремонтував свердловину за допомогою снаббінга Denimex

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» успішно провів ремонт свердловини №43 Семиренківського газоконденсатного родовища (ГКР) глибиною 5605м без її глушіння з використанням гідравлічної установки для снаббінгу компанії Denimex. Про це повідомляє пресслужба компанії ДТЕК.

За повідомленням, в результаті комплексу робіт свердловина істотно збільшила дебіт, а використання снаббінга дозволило експлуатувати її протягом усього періоду ремонту, який тривав 15,5 діб.

В ході робіт було піднято ліфт НКТ, проведено прострілочно-вибухові роботи продуктивного горизонту і виконано спуск нової конструкції хромованого ліфта НКТ з метою збільшення міжремонтного періоду свердловини, зазначили в компанії.

Крім того в пресслужбі візначили, що роботи виконувалися із залученням основного підрядника ТОВ «Денімекс Ворковер Солюшіонс» з використанням сучасної 150-тонної снаббінгової установки RDE-340K. Та компанії «Везерфорд Україна», яка провела прострільно-вибухові роботи у продуктивному горизонті.

З метою ефективного та безпечного виконання робіт і додаткового контролю за свердловиною, Технологічний центр ДТЕК Нафтогаз залучив до супроводу проекту міжнародного експерта Кевіна МакНотона (Kevin McNaughton) з більш ніж 20-річним досвідом ремонту свердловин в провідних нафтогазових компаніях в різних країнах світу.

Директор з видобутку і переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз Олексій Раптанов підкреслив:

«Наша компанія активно впроваджує інноваційні технології для підвищення ефективності розробки родовищ. Однією з таких є технологія снаббінга, яка дозволяє мінімізувати вплив рідин глушіння на продуктивні горизонти і проводити роботи без глушіння свердловини. Ми і надалі плануємо застосовувати снаббінг, в тому числі для виконання більш складних технологічних операцій».

Довідка ExPro:

«ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019 р. видобуто 1,66 млрд куб м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі, а апітальні вкладення ДТЕК в минулому році становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн.

11:58 / 22 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події