«ДТЕК Нафтогаз» у 2021р планує збільшити видобуток газу до 2 млрд куб м

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» планує видобути 2 млрд куб м природного газу в 2021 році, – про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Щуров в інтерв'ю порталу Delo.ua.

За словами топ-менеджера, компанія не збирається зупинятися на цьому показнику і, як мінімум, подвоїть видобуток протягом наступних п'яти років.

Таким чином, основним пріоритетом ДТЕК Нафтогаз залишається видобуток традиційного газу у континентальній частині України. Однак компанія також рухається в напрямку продуктової диверсифікації і у рамках стратегії до 2030 року планує розпочати видобуток нафти. Ігор Щуров зазначив, що найважливіша умова для збільшення видобутку – стимулюючий фіскальний режим. Він включає в себе продовження стимулюючої ренти для нових свердловин на 10 років, впровадження стимулюючого оподаткування на видобуток нафти і конденсату, уніфікація ставок ренти для всіх вуглеводнів, створення фіскальних стимулів для розробки важковидобувних і виснажених запасів.

«Зараз вже є технології, що дозволяють розробляти важковидобувні запаси. Без фіскальних стимулів такі проєкти поки нерентабельні, але вони можуть абсолютно по-новому розкрити ресурсно-запасний потенціал України. В Україні є величезні перспективи для нарощування власного видобутку газу, і в наших силах розкрити цей ресурсний потенціал і привести країну до енергетичної незалежності», – підкреслив Ігор Щуров.

Нагадаємо, що у 2020 році, після чотирирічного періоду стабільного збереження рівня видобутку на базових родовищах, ДТЕК Нафтогаз вийшов на нову динаміку розвитку і продемонстрував зростання на 11%. Видобуток компанії за результатами минулого року склав 1,84 млрд куб. м газу, що стало новим рекордом приватного українського газовидобування.

16:17 / 23 лютого 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події