«ДТЕК Нафтогаз» у 2019р видобув рекордних 1,66 млрд куб м газу

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» у 2019р порівняно з 2018р збільшило видобуток природного газу на 0,66% - до 1,66 млрд куб м, повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, видобуток у 2019р став рекордним як для компанії, так і для сектора приватного газовидобутку України. 

Збільшення видобутку в компанії пояснюють введенням в експлуатацію нових високодебітних глибоких свердловин, проведенням заходів з інтенсифікації та застосування інноваційних технологій. Всього у 2019р «ДТЕК Нафтогаз» почав будівництво шести нових свердловин, зазначили в пресслужбі.

Зокрема, компанія розпочала реалізацію нової програми буріння на Мачухському родовищі зі значним потенціалом видобутку газу на глибинах понад 6 км, що вимагає унікальних технологічних рішень через аномально високі пластові тиски і температури.

Також в компанії повідомляють, що великим інвестиційним проектом 2019р стало будівництво дотискних компресорних станцій на Семиренківському родовищі, які дозволять стабілізувати видобуток газу на об'єктах, що знаходяться в зрілій стадії розробки. Та одним з важливих напрямів діяльності «ДТЕК Нафтогаз» стали цифровізація і впровадження інноваційних підходів, завдяки яким компанія змогла скоротити терміни буріння глибоких свердловин до 3,5 місяців і підвищити ефективність розробки діючих родовищ, зазначили в пресслужбі.

Як повідомлялось раніше, у 2019р «ДТЕК Нафтогаз»  збільшив портфель активів, придбавши на відкритому електронному аукціоні спецдозвіл на користування надрами Світанково-Логівської площі, а також переміг у конкурсі на укладення угоди про розподіл продукції з розробки Зіньківської площі. 

Довідка ExPro:

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019 р. видобуто 1,66 млрд куб. м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. З 2013 р. ДТЕК Нафтогаз збільшив видобуток газу більш ніж у 3 рази, продемонструвавши стрімку динаміку розвитку у газовидобувному секторі країни.

У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. працівників. 100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

11:10 / 14 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події