«ДТЕК Нафтогаз» шукає супервайзерів для буріння 2 свердловин

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» оголосило проведення відкритих одноступінчатих торгів на замовлення послуг з супервайзерського контролю за проведенням робіт та наданням послуг під час спорудження свердловин № 54 Мачухського ГКР, № 77 Семиренківського ГКР .

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 16 травня, на власній торговій електронній площадці ДТЕК.

Згідно з повідомлення «ДТЕК Нафтогаз» тендер складається з 2 лотів:

Лот №1 Свердловина № 54 Мачухського ГКР - буровий майданчик св. №54 Мачухского ГКР, Полтавського району, Полтавської області. Строки виконання послуг: з грудня 2019 р – 335 діб.

Лот №2 Свердловина № 77 Семиренківського ГКР - буровий майданчик св. № 77 Семиренківського ГКР, Шишацького району, Полтавской области. Строки виконання послуг: з жовтня 2019 р – 440 діб.

Конкурсну документацію тендеру, можна завантажити на сайті торгового майданчика ДТЕК у розділі Закупівлі/Відкриті торги

Подання комерційних пропозицій приймаються до 30 травня 2019р на торгову електронну площадку ДТЕК.

Нагадаємо, що наприкінці 2018р аналогічний тендер, провело АТ «Укргазвидобування» в якому перемогу в двох лотах отримала компанія з Республіки Казахстан - Integrated Engineering Solutions. Тож середня вартість за послуги супервайзерського контролю під час спорудження 1 нафтогазової свердловини становить 7 - 8 млн грн (або близько 31 тис грн за 1 людино/добу).

Довідка Expro:

ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрям в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров. До активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газодобувних підприємства – ПрАТ «Нафтогазвидобування» і ТОВ «Нафтогазрозробка», які ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Об'єм видобутку природного газу за підсумками 2018р склав 1,649 млрд куб м, газового конденсату - 51,5 тис тонн.

ДТЕК– стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис чоловік. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко. Компанії ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової і поновлюваної енергетики, поставляють тепло- і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

15:45 / 17 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події