ДТЕК Нафтогаз профінансував реконструкцію Шишацької районної лікарні на суму 8,3 млн грн

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» завершив реконструкцію Шишацької центральної районної лікарні, вклавши у цей проєкт 8,3 млн грн, повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, компанія профінансувала комплексну реконструкцію Шишацької ЦРЛ, починаючи з 2015 року в рамках Стратегій соціального партнерства з Шишацьким районом Полтавської області. У ремонтні роботи компанія вклала 6,9 млн грн. Також «ДТЕК Нафтогаз» придбав медичне обладнання для терапевтичного, дитячого та хірургічного відділень на суму 1,4 млн грн. В арсеналі лікарів з’явився коагулятор, телекарт, безконтактний індикатор внутрішньоочного тиску, електрокардіограф на 6 та 12 каналів, концентратори для насичення крові киснем під час реанімації, компресорний інгалятор та інші пристрої, вавначилив пресслужбі.

Крім цього, на рентні кошти, які поступають в район завдяки роботі газовидобувних компаній, було придбано рентген-апарат вартістю 7,2 млн грн, повідомляють в компанії.

Завдяки реконструкції, у дитячому відділенні лікарні створено якісну медичну базу та комфортні умови для лікування одночасно 19 пацієнтів віком до 15 років.

Довідка Expro:

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019р видобуто 1,66 млрд куб м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. З 2013 р. «ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу більш ніж у 3 рази, продемонструвавши стрімку динаміку розвитку у газовидобувному секторі країни.

Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов через компанію SCM Limited.

15:59 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події