ДТЕК Нафтогаз пробурив свердловину глибиною 5420м за 3,5 місяці

ДТЭК Нафтогаз завершив буріння свердловини №72 на Семиренківскому газоконденсатному родовищі в рекордно короткий термін – за 3,5 місяця, з випередженням графіку більш ніж на 2 місяці. Глибина свердловини складає 5420 м.

При бурінні використовувалися сучасне обладнання та технології, а саме: верстат Drillmec 350 т 2014 роки випуску, система гвинтових забійних двигунів (ВЗД) з високотехнічними параметрами, а також долотний сервіс Smith Bits, який застосовує останні розробки в дизайні доліт для досягнення максимальних швидкостей.

Первинне розкриття продуктивних горизонтів виконане на вуглеводневому буровому розчині, котрий не вперше ефективно використовується при бурінні свердловин компанії ДТЭК Нафтогаз.

Застосування новаторського інженерного рішення, виключити одну з технічних колон, дозволило успішно пробурити свердловину до проектної глибини із значним випередженням проектних термінів.

Буріння проводилося безамбарним методом з повною утилізацією відходів, що відповідає міжнародним екологічним стандартам галузі. Роботи по бурінню виконала компанія «Белоруснефть».

«Компанія продемонструвала, що використання інноваційних підходів і новітнього устаткування дозволяє скоротити терміни будівництва свердловин навіть в умовах великих глибин та складних гірничо-геологічних умов» - зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Довідка Expro:

ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрям в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров. До активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газодобувних підприємства – ПрАТ «Нафтогазвидобування» і ТОВ «Нафтогазрозробка», які ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Об'єм видобутку природного газу за підсумками 2018р склав 1,649 млрд куб м, газового конденсату - 51,5 тис тонн.

ДТЕК– стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис чоловік. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко. Компанії ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової і поновлюваної енергетики, поставляють тепло- і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

15:50 / 31 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події