«ДТЕК Нафтогаз» перевів виробничий персонал на ізольований режим роботи

На період карантину виробничий персонал компанії«ДТЕК Нафтогаз» переведений на спеціальний режим роботи з повною ізоляцією. Це забезпечить безперервність процесу видобутку природного газу, мінімізувавши ризик поширення коронавірусної інфекції, повідомляє пресслужба компанії.

В компанії зазначаю, для організації соціально-побутових умов для працівників, при виробничих об'єктах компанії в оперативному режимі побудовані вахтові селища, доступ до яких закритий. Вахта буде змінюватися кожні 14 днів. Обслуговуючий персонал, що забезпечує приготування їжі та прибирання приміщень, буде також працювати за вахтовим методом в ізольованому режимі.

Також у пресслужбі «ДТЕК Нафтогаз» відзначають, що у вахтових селищах організований контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм і правил, проводиться постійний медичний нагляд за персоналом. На вахтовий метод роботи залучаються співробітники в добровільному порядку, які не мають медичних протипоказань.

Переміщення співробітників з вахтових селищ на виробничі об'єкти здійснюється за допомогою службового автотранспорту – з розсадкою не більше 10 чоловік в автобусі і на відстані 1 метра один від одного.

А невиробничий персонал – співробітники київського і полтавського офісів компанії – переведені на дистанційний режим роботи, повідомляє пресслужба.

«Сьогодні країна зіткнулася з серйозним викликом, і ми повинні об'єднати зусилля, діяти швидко і злагоджено, щоб протистояти йому. Наша компанія зреагувала оперативно: ми вивчили успішний досвід інших країн, зокрема Китаю, по ізоляції підприємств в період карантину та прийняли рішення за таким же принципом перевести виробництво на капсульований режим роботи. Це дозволить убезпечити наших співробітників та їхні родини, а також забезпечити стабільний і безперебійний видобуток газу», - зазначив  генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров, якого цитує пресслужба.

 Довідка ExPro:

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2019 р видобуто 1,66 млрд куб м природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. 100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

14:35 / 27 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події