«ДТЕК Нафтоаз» планує буріння 14 свердловин на Будищансько-Чутівській площі

ТОВ «Нафтогазгеорозвідка», що входить до групи компаній «ДТЕК Нафтогаз» планує геологічне вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі буріння 14 свердловин з подальшим видобуванням нафти і газу, на нещодавно придбаній Будищансько-Чутівській площі, Полтавської області. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД 16 січня 2021р.

За даними намірів, перспективи нафтогазоносності на Будищансько-Чутівській площі пов’язуються з відкладами нижньопермсько-верхньокам’яновугільного, середньокам’яновугільного і нижньокам’яновугільного нафтогазоносних комплексів, які продуктивні на сусідніх вуглеводневих родовищах. Ймовірно продуктивні горизонти залягають на глибинах в інтервалі 400-6000 м.

Планується проведення робіт з комплексної переінтерпретації наявних даних сейсміки та гравіметрії, проведення детальних сейсморозвідувальних досліджень та ряду спеціальних геофізичних досліджень, а також буріння пошукових, розвідувальних та експлуатаційних свердловин. За цим слідує відкриття та оконтурення родовища, проведення дослідно-промислової розробки, здійснення геолого-економічної оцінки запасів родовища та представлення матеріалів до ДКЗ України, облаштування та промислова розробка родовища.

З метою розробки покладів Будищансько-Чутівської площі передбачається буріння 14 свердловин проектною глибиною до 6000 м, будівництво Руновщинської УКПНГ та Фльорівської УКПГ.

На УКПНГ «Руновщина» передбачено 8 свердловин, продукція з яких подаватиметься на установку збору та підготовки. Орієнтовний об’єм видобутку природного та попутного нафтового газу – до 500 тис куб м /добу; орієнтовний об’єм видобутку нафти та газового конденсату – до 100 тонн/добу.

На УКПГ «Фльорівка»: кількість свердловин, продукція з яких подаватиметься на установку збору та підготовки – 6. Орієнтовний об’єм видобутку природного газу - 1 млн куб м/добу. Орієнтовний об’єм видобутку газового конденсату – до 50 тонн /добу. Передбачається прокладання газопроводів-шлейфів протяжністю близько 5 км.

Нагадаємо, зазначена нафтогазоносна площа була придбана компанією «Нафтогазгеорозвідка» у серпні 2020р в електронному аукціоні Держгеонадр за 650,5 млн грн строком дії 20 років. Будищансько-Чутівська площа вважалася найперспективнішою інвестиційною пропозицією із вуглеводневими покладами за останні 10 років.

12:34 / 25 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події