ДТЕК готовий працювати в умовах введених НКРЕКП граничних цін у новому ринку

Енергохолдинг ДТЕК заявив про готовність приймати участь у ринку «на добу наперед» та балансуючому ринку, які згідно законодавства мають запрацювати з 1 липня, в умовах встановлення НКРЕКП максимальних цінових обмежень на цих сегментах для того, щоб уникнути цінових шоків.

Про це повідомив генеральний директор «Д.Трейдинг» Віталій Бутенко під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня».

«Учасники теплової генерації згодні та готові працювати в умовах тимчасового обмеження ціни на відпуск електроенергії для того, щоб уникнути невиправданих стрибків. Тому ціни для споживачів не виростуть (населення це взагалі не зачепить)», - сказав він.

За його словами, НКРЕКП вже опублікувала порядок, який регламентує механізм визначення цінових обмежень (prices caps) на різних ринках – балансуючому ринку та ринку «на добу вперед».

«Це зроблено для того, щоб уникнути цінових шоків, тому кожен раз коли звучить теза, що «відбудеться щось жахливе і споживачі постраждають», не вірте цьому – споживачі не постраждають», - вважає Бутенко.

18:19 / 16 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події