ДТЕК готовий працювати в умовах введених НКРЕКП граничних цін у новому ринку

Енергохолдинг ДТЕК заявив про готовність приймати участь у ринку «на добу наперед» та балансуючому ринку, які згідно законодавства мають запрацювати з 1 липня, в умовах встановлення НКРЕКП максимальних цінових обмежень на цих сегментах для того, щоб уникнути цінових шоків.

Про це повідомив генеральний директор «Д.Трейдинг» Віталій Бутенко під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня».

«Учасники теплової генерації згодні та готові працювати в умовах тимчасового обмеження ціни на відпуск електроенергії для того, щоб уникнути невиправданих стрибків. Тому ціни для споживачів не виростуть (населення це взагалі не зачепить)», - сказав він.

За його словами, НКРЕКП вже опублікувала порядок, який регламентує механізм визначення цінових обмежень (prices caps) на різних ринках – балансуючому ринку та ринку «на добу вперед».

«Це зроблено для того, щоб уникнути цінових шоків, тому кожен раз коли звучить теза, що «відбудеться щось жахливе і споживачі постраждають», не вірте цьому – споживачі не постраждають», - вважає Бутенко.

18:19 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події