«ДТЕК Енерго» вимушений виводити енергоблоки в аварійний ремонт через системну кризу в енергосекторі

Генеруюча компанія «ДТЕК Енерго» вимушена виводити енергоблоки в аварійний ремонт через системну кризу в енергетичному секторі, для проведення підготовки до опалювального сезону. Зокрема, станом на 15 липня компанія вивела в аварійний ремонт 9 енергоблоків - №3 на Курахівській ТЕС, №3,4,5,10 на Криворізькій ТЕС, №1 на Запорізькій ТЕС, №2,3 на Ладижинській ТЕС та №6 та Добротвірській ТЕС.

Про це 15 липня повідомив прес-центр «ДТЕК Енерго».

«Працювати в такому кризовому режимі тривалий час технічно неможливо. Через сукупність факторів, необхідність ремонту та постійної підтримки обладнання в належному технічному стані, відхиленням НЕК «Укренерго» заявок на проведення поточних ремонтів блоків через необхідність балансування системи, а також кризові системні проблеми в енергетичній галузі, станом на 15 липня 2021 року ряд енергоблоків ТЕС ДТЕК Енерго були вимушені вийти в аварійний ремонт. Мова, зокрема, про енергоблоки №3 на Курахівській ТЕС, №3,4,5,10 на Криворізькій ТЕС, №1 на Запорізькій ТЕС, №2,3 на Ладижинській ТЕС та №6 та Добротвірській ТЕС», - зазначено в прес-релізі.

Як зазначили в «ДТЕК Енерго», під час періоду аномально низьких цін на РДН та ВДР генеруючі потужності компанії були вимушені працювати на максимум.

«В окремі дні липня в енергосистемі одночасно працювало до 28 енергоблоків ТЕС ДТЕК Енерго», - йдеться в повідомленні.

В прес-релізі ДТЕК закликає НКРЕКП та Міненерго втрутитись у кризову ситуацію та вирішити проблему небалансів та ручного ринкового управління.

Як повідомляють в «Укренерго», станом на 12:00 9 липня в енергосистемі вже працює ряд енергоблоків ТЕС ДТЕК, що були виведені в аварійний ремонт.

На сьогодні в аварійному ремонті знаходяться енергоблоки №5, №6, №7 Добротвірської ТЕС; №4, 5 Криворізької ТЕС; №2 Ладижинської ТЕС.

12:18 / 19 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події