«ДТЕК Енерго» уклала контракт з американською HC Trading на поставку 150 тис т вугілля

Компанія «ДТЕК Енерго» уклала з американською компанією HC Trading, яка входить до складу холдингу Heidelberg Cement Group, контракт на поставку із США в Україну у грудні 2021р – січні 2022р 150 тис т енергетичного вугілля. Про це 17 вересня повідомив прес-центр «ДТЕК Енерго».

«Учора (16 вересня – ред.) ДТЕК погодив із американською компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) поставку в Україну двох судових партій американського енергетичного вугілля. Загальний об'єм домовленостей з постачальником складає 150 тис. т. Очікується, що вугілля буде доставлене до України двома судовими партіями: перша – в грудні 2021 року, друга – у січні наступного року», - зазначається у повідомленні.

В «ДТЕК Енерго» повідомили, що вже другий контракт в цьому році на поставку вугілля із США. Отримане вугілля буде транспортоване на склади Запорізької, Ладижинської та інших ТЕС компанії.

«Ми активізували ремонтну кампанію на наших ТЕС, відкриваємо нові лави та збільшуємо видобуток вугілля на наших шахтах. Крім цього, ми першими в Україні почали завчасний імпорт палива із Польщі, Казахстану і США», - зазначив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Як повідомляло агентство ExPro, 19 серпня «ДТЕК Енерго» отримала першу партію вугілля обсягом 2,7 тис т з Польщі, компанії Bogdanka. Загальний обсяг контракту з цією компанією складає 320 тис т.

27 серпня прес-центр ДТЕК повідомив, що компанія разом з державною «Центренерго» уклали контракт на поставку американського вугілля обсягом по 37,5 тис т вугілля (кожній). Закупівля вугілля здійснювалася через міжнародну трейдингову компанію Trafigura. Також в ДТЕК повідомляли, що очікуються поставки вугілля із Казахстану.

8 вересня член дирекції «Центренерго» Володимир Галущак повідомив, що компанія потребує для проходження ОЗП 2021-2022рр 3 млн т вугілля, з яких завдяки імпорту планується отримати 1 млн т. Станом на середину вересня, компанія вже уклала контракти на поставку 600 тис т із-за кордону.

13:35 / 17 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події