ДТЕК і Honeywell провели заводські випробування компонентів energy storage

Енергохолдинг ДТЕК і американська інжинірингова компанія Honeywell успішно провели заводські випробування основних компонентів першої в Україні літій-іонного системи накопичення енергії, початок монтажу якої заплановано на січень 2021р. За інформацією прес-центру компанії, про це 14 січня повідомив директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

«Не дивлячись на складну ситуацію з пандемією і труднощі з логістикою, ми з нашими партнерами з Honeywell успішно протестували всі основні компоненти літій-іонної системи накопичення енергії потужністю 1 МВт і ємністю 2,25 МВт-год. Через карантин у деяких країнах, ми пішли за сценарієм заводських випробувань у віддаленому режимі за допомогою відеозв'язку», - сказав Вольпе.

За його словами, заводські випробування стеків з батареями виробництва Powin Energy проводилася віддалено по відеозв'язку з Торонто через жорсткий карантин у Канаді й закриття кордонів. Також й інші складові системи накопичення енергії (трансформатор, розподільчий пристрій і контейнер для батарейних стеків) успішно пройшли випробування віддалено.

«У той же час, вироблений компанією EPC Power інвертор приймався і випробовувався фахівцями ДТЕК у Сан-Дієго, США на майданчику виробника», - додав Вольпе.

Він також повідомив, що початкова ємність в 1,5 МВт-год була збільшена компанією Honeywell до 2,25 МВт-год, що дозволить гарантувати експлуатаційні характеристики системи з урахуванням природної деградації батарей і вийти на нові сегменти ринку, в першу чергу, на балансуючий ринок.

«Проект будівництва системи накопичення енергії… стане нашим пілотом з напрацювання оптимальних моделей роботи на різних сегментах енергетичного ринку країни. ДТЕК першим в Україні має намір пройти цей непростий шлях, побудувати ефективну бізнес-модель і відкрити можливості для побудови в нашій країні батарей великої потужності, що стане нашим внеском у декарбонізацію вітчизняної енергетики», - сказав Вольпе.

Як повідомляло агентство ExPro, в липні 2020р ДТЕК підписав контракт з американською компанією Honeywell на поставку літій-іонної системи накопичення енергії потужністю 1 МВт. Батарея буде встановлена на майданчику біля Запорізької ТЕС.

12:00 / 14 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події