DP-Master Manufacturing поставили для УГВ бурильної труби на 1 млрд грн

Китайська компанія DP-Master Manufacturing з Представництвом в Україні, яка є світовим лідером в області проектування і виробництва саме бурильних труб та обважнених бурильних труб, поставила державній компанії АТ «Укргазвидобуваня» спеціальної трубної продукції на 1 млрд грн.

Компанія DP-Master Manufacturing після здобутих перемог в 3 тендерах «Укргазвидобування» на закупівлю бурильних труб та обважнених бурильних труб, успішно виконала всі умови договору на поставку трубної продукції. В свою чергу державна компанія також виконала всі зобов’язання по оплаті згідно укладених договорів.

Про це повідомляють у Представництві DP-Master Manufacturing в Україні.

Тож DP-Master Manufacturing перемогла в наступних тендерах:

  • 18Т-562_Труби бурильні обважнені HWI в асортименті в кількості 1512 штук з пропозицією 102 млн грн (з ПДВ).

В тендері взяли участь наступні компанії: ТОВ «Торговий дім «МІК Трейд», ТОВ «Промислово-зернова компанія України», ДП "Завод обважнених бурильних і провідних труб" та власне переможець тендеру DP-Master Manufacturing.

  • 18Т-038_Труби бурильні в асортименті в кількості 8810т з пропозицією 549 млн грн (з ПДВ).

Суперником DP Master Manufacturing в аукціоні стала Jiangsu Hexin Petroleum Machinery.

  • 17Т-638_Труби бурильні в асортименті в кількості 5750т з пропозицією 356 млн грн (з ПДВ).

В тендері взяли участь наступні компанії: Sichuan Honghua Petroleum Equipment, Jiangsu Hexin Petroleum Machinery, Shandong Kerui Petroleum Equipment та власне переможець тендеру DP-Master Manufacturing.

Довідка Expro:
DP Master Manufacturing застосовує сучасні технології передових виробничих процесів, висококваліфікований і досвідчений персонал гарантують, що компанія виробляє продукцію найвищої якості перевірену на практиці в усьому світі, та не має собі рівних в співвідношенні ціна-якість.

Компанія має сертифікат ISO9001 і ліцензію на використання марки API SPEC 5D, API SPEC 7 Американського нафтового інституту. Також, на території підприємства є сертифікована лабораторія NOV Tuboscope (єдина на території КНР).

Продукція компанії вже використовується в нафтових басейнах Тарим, Турфан-хами, Даган, Цзілінь, Хуабей, Ляохе, Дацзін, Чанцзін і Сичуань, а також в нафтогазових басейнах Шенлі, Чжунюань, Ханьцзянь, Хенань, Цзянсу, Пугуан і в управліннях нафтової продукції Хуабей, Хуадун, Синань. Продукція компанії експортується в такі країни: - Канада, США, Бразилія, Куба, Росія, Індонезія, а також в країни Середнього Сходу.

11:50 / 4 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події