Доопрацьований законопроект з надрокорисування прийнято за основу для повторного розгляду

Доопрацьований Комітетом законопроект № 4187 прийнято за основу для подальшого подання та схвалення Верховною Радою України. Про це повідомляє пресслужба Державної служби геології та надр України, яка була ініціатором фундаментального оновлення базового законодавства, що регулює надрокористування.

6 травня 2021р відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування. Під час зустрічі було розглянуто Проект Закону щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами (https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70117). Документ подали О.В. Бондаренко, П.В. Якименко, О.В. Маріковський, інші народні депутати України.

Після врахування всіх зауважень, які надходили від народних депутатів України, Комітету з питань антикорупційної політики, Національного агентства з питань запобігання корупції, Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, Офісу простих рішень та результатів, бізнес-асоціацій і громадських організацій Комітет прийняв рішення щодо прийняття доопрацьованого законопроекту за основу та рекомендував на розгляд Верховної Ради України у першому читанні.

Учасники засідання відзначили високу якість законопроекту. Додаткові зауваження, які надійшли під час обговорення, будуть розглянуті та враховані при підготовці документу до другого читання у Верховні Раді України.

«Модернізація правового поля посприяє ефективному використанню надр, що є одним з пріоритетів Держгеослужби. Ми докладаємо максимум зусиль для розвитку галузі надрокористування, – повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах. – Законопроект 4187 покликаний зробити галузь інвестиційно привабливою, а правила гри чіткими та прогнозованими».

Ініціатива була розроблена в тісній співпраці з Держгеонадрами та покликана модернізувати й дерегулювати профільне законодавство. Зокрема, законопроєкт передбачає лібералізацію обігу спеціальних дозволів, закріплює прозорість правил надрокористування, спрощує низку процедур взаємодії бізнесу з державним апаратом.

16:16 / 7 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події