«Донбасенерго» уклало договір з EY для залучення коштів у будівництво блоку №6 Слов’янської ТЕС

ПАТ «Донбасенерго» залучило аудиторську компанію EY для супроводу будівництва енергоблоку №6 Слов’янської ТЕС, а саме залучення фінансування з отриманням державних гарантій в даний проект. Про це 27 березня повідомила прес-служба компанії «Донбасенерго».

Компанія EY допоможе отримати державну гарантію України для забезпечення «Донбасенерго» своїх зобов’язань перед Банком Китаю (Bank of China). Також EY буде супроводжувати «Донбасенерго» в переговорному процесі з банківською установою.

Для того, щоб отримати фінансування для будівництва нових енергоблоків 6 А і 6 В потужністю 330 МВт кожен, компанія-підрядник Dongfang Electric International Corporation (м. Ченду, провінція Сичуань) зараз проводить оцінювання техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проєкту у Bank of China.

За даними прес-центру, будівництво нового блоку продовжить ресурс ТЕС на 40 років, створить 1500 робочих місць, нові маневрові потужності в енергодефіцитному регіоні. Новий енергоблок буде відповідати всім технічним вимогам ENTSO-E, екологічним вимогам законодавства України та вимогам європейських директив з охорони навколишнього природного середовища.

Як повідомляло агентство ExPro, 20 грудня 2018р компанія «Донбасенерго» уклала інвестиційний договір з компанією Dongfang Electric International Corporation, який передбачає спільну реалізацію проекту з реконструкції енергоблока №6 Слов’янської ТЕС загальною вартістю $684,3 млн.

Проектом передбачено розділення енергоблоку №6 на два нові сучасні енергоблоки №6 A та №6 B потужністю 330 МВт кожний за технологією циркулюючого киплячого шару. Дані блоки будуть використовувати вугілля газової марки та будуть мати ККД на рівні 42%, що значно перевищує типовий показник для існуючого в Україні парку енергоблоків ТЕС.

16:06 / 27 березня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події