«Донбасенерго» розпочало поставки вугілля для «Центренерго»

ПАТ «Донбасенерго» 20 січня розпочало поставки газового вугілля для ПАТ «Центренерго», відмовившись від частини поставок для своїх ТЕС у зв’язку з розпочатим 65-денним ремонтом на енергоблоці №7 Слов’янської ТЕС.

Про це 21 січня повідомила прес-служба «Донбасенерго».

«Донбасенерго», у зв’язку з ремонтом 7-го енергоблоку Слов’янської ТЕС, який триватиме близько 65 днів, відмовилося від законтрактованих обсягів поставок вугілля вітчизняної марки «Г» на користь державної енергокомпанії «Центренерго». 20 січня, із шахти 1-3 «Новогродівська» було відвантажено перші вагони чорного палива», - йдеться в повідомленні.

Також прес-служба зазначила, що до кінця січня заплановано поставити 25 тис тонн вугілля для «Центренерго».

За даними Міністерства енергетики, станом на 20 січня 2021р запас вугілля на ТЕС, що підпорядковані «Центренерго» складає 13,5 тис тонн, що становить 8,1% від гарантованих запасів. Наявних запасів вистачить на 3 дні роботи Вуглегірської ТЕС, 1 день роботи Зміївської ТЕС, запаси на Трипільській ТЕС не забезпечать жодного дня роботи.

Як повідомляло агентство ExPro, Генеруюча компанія «Центренерго» 19 січня повідомила, що енергохолдинг ДТЕК з 13 січня надіслав повідомлення про підвищення ціни на вугілля та припинив відвантаження, які були передбачені договором поставки вугілля. У відповідь в прес-центрі ДТЕК заперечили звинувачення та закликали «Центренерго» відповідально підходити до планування.

В «Центренерго» додали, що ДТЕК підвищив запропоновану ціну на вугілля з 1650 грн/т до 2100 грн/т.

12:46 / 21 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події