«Донбасенерго» повідомило про загрозу зупинки Слов’янської ТЕС через дії облгазу

ПАТ «Донбасенерго» повідомило про загрозу зупинки роботи Слов’янської ТЕС у зв’язку з тим, що з 1 липня «Донецькоблгаз» неправомірно припинив розподіл газу для станції. Про це 2 липня повідомив прес-центр генеруючої компанії.

«1 липня 2020р ПАТ «Донецькоблгаз» припинило розподіл газу на Слов’янську ТЕС. ПАТ «Донбасенерго» вважає такі дії незаконними й заявляє про реальну загрозу припинення виробництва та відпуску електроенергії в об’єднану енергосистему України з боку теплоелектростанції», - йдеться у повідомленні.

За інформацією «Донбасенерго», річна замовна потужність ТЕС у газорозподільчій мережі становить 13,6 млн куб м. У травні «Донецькоблгаз» виставило рахунок за свої послуги, що перевищує законтрактовану потужність на загальну суму 13,6 млн грн та попередило про відключення у разі несплати. «Донбасенерго» оскаржило такі дії в суді. Однак 1 липня облгаз зупинив поставку газу на станцію, посилаючись на ремонт обладнання.

«Донбасенерго» наголошує на очевидній відсутності будь-яких аварійних чи надзвичайних обставин на підвідному газопроводі від ГРС (газорозподільчої станції – ред.) до Слов’янської ТЕС, втому числі підстави відключення 01.07.2020 р. газопостачання Слов’янської ТЕС є свідомо недостовірними та повністю надуманими», - додали в прес-центрі.

Компанія звернулася Офісу Президента, Кабінету міністрів, РНБО, Міненерго та інших органів влади з метою втрутитися в ситуацію і поновити газопостачання. За даними прес-центру, від роботи ТЕС залежить енергозабезпечення КП «Вода Донбасу», адже воно приєднане безпосередньо до станції.

19:18 / 2 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події