До команди Нафтогазу долучився ще один спеціаліст з Казахстану

До НАК «Нафтогаз України» приєднався казахстанський фахівець Олжас Тлеухабілулі. Про це повідомляє кореспондент з Tengrinews.

 

За повідолнням, він отримав посаду керівника комерційного планування геології і розробки. Оскільки, компанія готується до IPO і Олжас Тлеухабілулі відповідатиме за впровадження міжнародних бізнес процесів в сфері геології та розробки.

Олжас має ступінь MBA Оксфордського університету і магістра нафтогазового інжинірингу в Імперському коледжі Лондона. Раніше працював в компаніях Karachaganak Petroleum Operating, Eni і Shell.

Нагадаємо, що Karachaganak Petroleum Operating B.V - консорціум компаній об'єдналися для реалізації Карачаганакского проекту з розвитку нафтової галузі Казахстану. Після передачі частини акцій національної компанії Казахстану частки розподілені наступним чином: Royal Dutch Shell plc - 29,25%; Eni - 29,25%; Chevron - 18%; «Лукойл» - 13,5%; «КазМунайГаз» - 10%.

10:13 / 16 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події