«Дніпропетровськгаз» розпочав поетапне обмеження газу для «Дніпроазоту»

Вже декілька місяців компанія АТ «Дніпроазот» не виконує свої договірні зобов’язання та не сплачують за послуги з доставки газу, сума боргу вже перевищила 200 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

12 січня «Дніпропетровськгаз» направив письмове повідомлення про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів про пооб‘єктове припинення газопостачання, компанія-боржник повинна самостійно припинити споживання газу.

18 січня о 9:00 фахівці «Дніпропетровськгазу» прибули до «Дніпроазот» з метою фіксації цього факту та опломбування обладнання, проте стикнулись з спротивом з боку «Дніпроазоту».

В компанії відмовились надати доступ до обладнання, про що будо складено відповідний акт. «Дніпропетровськгаз» був вимушений викликати поліцію та повідомити про перешкоджанню законним діям газорозподільної компанії.

Ніхто з представників «Дніпроазоту» не вийшов до газовиків та поліції, копію акту про недопуск до газового обладнання також не прийняли.

Відтак, о 14:00 18 січня компанія Дніпропетровськгаз почала поетапне обмеження розподілу природного газу на «Дніпроазот».

19:34 / 18 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події