«Дніпрогаз» забезпечує технічне обслуговування газових мереж у 1,7 тис. багатоквартирних будинків

АТ «Дніпрогаз» на договірних засадах здійснює технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж (ТО ВБСГ) у понад 1,7 тис житлових будинках Дніпра та Дніпровського району.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Станом на 1 березня 2021р акти розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності на території ліцензійної діяльності компанії підписані з 3,4 тис багатоквартирних будинків.

З 2019р послуга з технічного обслуговування надається на ринкових умовах. Відповідальність за безпечну експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж та газових приладів несуть власники або управителі будинків.

Вони зобов’язані підписати акт розмежування балансової належності, який визначить зони відповідальності Оператора ГРМ та власників/управителів житлового фонду. Наступним кроком є вибір спеціалізованої підрядної компанії, яка має ліцензію та дозвіл на виконання робіт з ТО газових мереж загального користування. Після підписання договору відповідальність за безпечну експлуатацію газових мереж переходить до надавача послуги.

«З газовими мережами наша компанія працює майже 65 років. Цілком логічно, що персонал «Дніпрогазу» є беззаперечним лідером у наданні послуг з технічного обслуговування мереж. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності.  Ми дякуємо клієнтам, які звернулись з цією задачею саме до нас та розуміємо свою відповідальність, адже своєчасне технічне обслуговування мереж – це безпека споживачів газу», - коментує директор з капітального будівництва «Дніпрогазу» Володимир Ткаченко.

З понад 1,7 тис багатоповерхівок, газові мережі яких обслуговують спеціалісти «Дніпрогазу» - майже 50 ОСББ. Однак у Дніпрі нараховується 1,5 тис ОСББ, управителі яких відмовляються підписувати акти розмежування та нехтують вимогами законодавства щодо забезпечення своєчасного ТО будинкових газових мереж.

Така ситуація призводить до підвищення рівня аварійності газогонів загального користування та наражає на небезпеку самих мешканців.

Для отримання консультацій або укладання договору на технічне обслуговування споживачі природного газу можуть звернутися до 104.ua Клієнтського простору на вул. Паторжинського, 24 або зателефонувати до Контакт-центру за номерами (056) 78-78-104 або (067) 62-63-104.

16:25 / 24 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події