«Дніпрогаз» інвестував 31 млн грн в підготовку до зими

Цього року компанія АТ «Дніпрогаз» спрямувала 31,4 млн грн на забезпечення сталої та безаварійної роботи системи газопостачання Дніпра та Дніпровського району під час осінньо-зимового періоду.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Для підвищення рівня безпеки та надійного газопостачання клієнтів з початку року фахівці «Дніпрогазу» модернізували та реконструювали близько 1 км застарілих сталевих газопроводів, провели реконструкцію 5 ГРП з повною заміною обладнання.

Також співробітники компанії модернізували 9 ШГРП, замінили 10 засувок у газових колодязях та більше 250 кранів на газопроводах-вводах у житлові будинки, встановили 56 сигналізаторів аварійного тиску, побудували 1 станцію катодного захисту.

«На території ліцензійної діяльності нашої компанії понад 62% газопроводів побудовані більше 30 років тому. Саме тому виконання робіт з модернізації та реконструкції газопроводів і складових ГРМ є надзвичайно важливим. Згідно затвердженого державним регулятором плану заходів ми продовжуємо виконання усіх першочергових регламентних робіт на системі газопостачання, які забезпечать стабільну та надійну доставку природного газу до споживачів, особливо в період низьких температур», – коментує технічний директор «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.

Усі кошти, що надходять від дніпрян у вигляді плати за доставку газу, спрямовуються на утримання газорозподільних мереж і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі, повноцінну роботу аварійно-диспетчерської служби «104».

Так, з початку року працівниками АДС було опрацьовано більше 13,2 тис викликів від споживачів, з яких 8,9 тис стосувались наявних витоків газу з газопроводів.

13:59 / 26 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події