«Дніпрогаз» нарікає, що перегляд тарифів на розподіл газу не дозволить покрити фактичні витрати на послуги

З 1 липня 2020р за рішенням НКРЕКП відбувся другий етап вирівнювання тарифу на доставку газу для АТ «Дніпрогаз», а величина тарифу на доставку блакитного палива змінена на 7% або на 5 копійок.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Середньомісячний платіж за послуги з розподілу блакитного палива для домоволодіння у Дніпрі вдвічі нижчий за витрати на мобільний зв'язок або інтернет», - зазначає комерційний директор «Дніпрогазу» Ігор Маньковський.

Фахівці «Дніпрогазу» зазначають, що для того щоб розібратись, як зміниться оплата послуг з доставки газу, візьмемо три найпоширеніших категорії споживачів: з газовою плитою, з газовими плитою та колонкою, з опалюваним газовим приладом.

Наприклад, споживач, який використовує газ лише для приготування їжі, при середньому місячному споживанні газу 10 м3, з липня сплачуватиме за доставку 7,1 грн на місяць.

Для цієї категорії споживачів щомісячне зростання складе всього 50 копійок. Для домогосподарств з газовими плитою та колонкою, які споживають 240 кубометрів на рік або 20 м3 в місяць, квитанція за доставку газу складе 14,2 грн замість 13,2 грн.

Зростання – 1 грн на місяць. Для домогосподарств з автономним опаленням, які в середньому використовують 1200 м3 газу щорічно, щомісячний платіж складатиме 71 грн на місяць і збільшиться на 5 грн.

Вирівнювання тарифу на розподіл природного газу для «Дніпрогаз» з 1 липня 2020р до 77 коп за кубометр газу мало дозволити дещо стабілізувати фінансовий стан компанії і вирішити низку боргових проблем останніх років.

Враховуючи затверджені регулятором зміни, прогнозований показник збитковості компанії до кінця року за підрахунками спеціалістів перевищить 27 млн грн.

 

14:37 / 8 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події