Дивізіон Нафта провів комплекс плано-попереджувальних ремонтів на виробничих об’єктах

Підприємства «Укргазвидобування» (УГВ), що входять до «Дивізіону Нафта» - Солохівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату ‪«Базилівщина» та Шебелинське відділення з переробки газового конденсату та нафти відзвітували про успішне закінчення планово-попереджувальних ремонтів та готовність до роботи в осінньо-зимовий період. Про це повідомляє пресслужба УГВ.

Ремонтні роботи на підприємствах відбувалися поетапно у період з 14 вересня по 10 жовтня. За цей час було проведено комплекс робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії та ремонту обладнання і очищення від відкладень, зазначають в компанії. Виконаний комплекс робіт дозволить підвищити якість технологічних процесів, оптимізувати витрати за рахунок використання енергоефективних технологій, а також наростити продуктивність роботи підприємств, наголосили в пресслужбі.

«Планово-попереджувальні ремонти – обов’язкова умова надійної безперебійної роботи обладнання, а ще - запорука безпечних умов праці для співробітників і мінімізація ризику виникнення аварійних зупинок, - коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань «Укргазвидобування» (Дивізіон Нафта, Shebel). - Наразі всі роботи завершені, підприємства працюють у звичному режимі, забезпечуючи заплановані обсяги виробництва».

Довідка ExPro:

Переробні та виробничі підприємства Укргазвидобування (Дивізіон Нафта) включають:

  • Шебелинське відділення із переробки газового конденсату та нафти (Шебелинський НПЗ, Shebel);
  • два заводи з переробки газового конденсату та нафти: Яблунівське ВПГ та ТЦСК «Базилівщина»;
  • три установки підготовки газу: Тимофіївське УПВВ, Юльївський ЦВНГК, Солохівське ВПГ.

Ключовим виробничим активом дивізіону є Шебелинський НПЗ (Shebel) – один з двох діючих в Україні нафтопереробних підприємств. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2014-2018 рр відбулася наймасштабніша за останні 20 років модернізація підприємства, яка дозволила випускати продукцію, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості. З 2018 року продукція Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під брендом Shebel.

За результатами роботи у 2019 році завод наростив виробництво бензинів до 149 тис. т (+14%), дизпалива – до 88 тис. т (+4%).

13:22 / 20 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події