Директором УкрДГРІ став Андрій Локтєв

Голова Держгеонадр Роман Опімах призначив нового тимчасово виконуючого обов‘язки директора «Українського державного геологорозвідувального інституту» (УкрДГРІ), ним став Андрій Локтєв. Про це повідомили у службі 7 квітня 2020р.

За повідомленням, Андрій Локтєв закінчив Івано-Франківський національний університет нафти і газу, є кандидатом геологічних наук, вільно володіє англійською мовою. Більше десяти років працював на керівних посадах геологічних підприємств, був задіяний у міжнародних нафтогазових проєктах, де відповідав за геологічний напрям роботи.

«На жаль, Інститут перебуває на грані існування, жодного практичного плану дій щодо порятунку цієї наукової установи не було сформовано попереднім керівництвом. Пан Локтєв має карт-бланш подивитися на ситуацію зсередини свіжим, професійним поглядом та запропонувати пріоритетні кроки», — сказав голова Держгеонадр Роман Опімах.

Нагадаємо, попереднього керівника, УкрДГРІ -  Сергія Гошовського, було звільнено за результатами розслідування, проведеного Державною аудиторською службою України.

17:34 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події