Директором ГПУ «Полтавагазвидобування» став Олексенко

Директором газопромислового управління «Полтавагазвидобування» (АТ «Укргазвидобування») призначено Олександра Олексенка, повідомила пресслужба УГВ. Раніше Олексенко обіймав керівні посади в енергетичних компаніях «Полтаваобленерго», «Полтаватеплоенерго».

«У 2020р перед нами будуть стояти серйозні виклики, серед яких капіталомісткі проекти з модернізації застарілої інфраструктури, оптимізації роботи наявного фонду свердловин, геологорозвідки та нового буріння», – заявив Олексенко, якого цитує пресслужба.

З вересня 2019 р. по січень 2020 р. обов’язки директора виконував Володимир Ткаченко, який обійняв посаду першого заступника директора «Полтавагазвидобування».

З вересня 2018р по вересень 2019р директором філії був Євген Палєнка, якого призначили директором фінансовим «Укргазвидобування».

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» є одним із провідних виробничих підприємств, що здійснює видобуток природного газу у Полтавській, Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях.

За результатами 2019р підрозділ наростив обсяги товарного газу до 5,48 млрд куб м природного газу, що на 35 млн куб м перевищує аналогічні показники минулого року.

Філія здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України. Експлуатаційний фонд управління становить 743 свердловин. До складу газопромислового управління входять 49 виробничих об’єктів.

12:45 / 30 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події