ДФС припинила діяльність з незаконного виробництва палива на Чернігівщині

Співробітники головного управління ДФС у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури, в межах кримінального провадження розпочатого за фактом реалізації незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, викрили незаконну діяльність підприємства. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

ДФС встановила, що підприємство має ліцензії на виготовлення та реалізацію пального. Протягом 2020 – 2021рр реалізацію пального та інших продуктів переробки нафти підприємство офіційно не здійснювало, натомість на нафтобазі здійснювалося необліковане, незаконне виготовлення паливно-мастильних матеріалів та його збут за готівку.

За словами ДФС, діяльність підприємства здійснювалася без відображення в бухгалтерській та податковій звітності підприємства.

«Правоохоронці провели санкціоновані обшуки виробничих приміщень нафтобази, в яких виготовлялись, накопичувались та зберігались незаконно виготовлені паливно-мастильних матеріалів. З незаконного обігу вилучено понад 220 тис літрів незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 5,5 млн грн»,- зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Встановлюються обставини та обсяги виготовлених та реалізованих поза обліком нафтопродуктів. Досудове розслідування триває.

13:14 / 20 липня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події