Держгеонадра запустять «Єдине вікно» для надрокористувачів

Державна служба геології та надр України вкінці січня цього року планує запровадити новий сервіс для надрокористувачів — «Єдине вікно». Про це повідомляє пресслужба Держгеонадр.

За повідомленням, зазначений сервіс планують створити з метою надання консультацій щодо належного оформлення документів, процедур і термінів отримання спецдозволів.

У пресслужбі повідомляють, щоб полегшити процес підготовки заяв та супутніх документів, спеціалісти Держгеонадр розроблять та опублікують у вільний доступ детальні інструкції із роз’ясненнями щодо комплектності документів, правильності їх нумерації та прошивання, перевірки заповнення даних. Також планують надати доступ до зразків типових заяв і угод, та подати всю інформацію щодо етапів проходження документів від подання до отримання ліцензії, у зрозумілому схематичному вигляді.

За статистикою, минулого року майже 65% заяв, які надійшли, були повернуті надрокористувачам, в основному через некомплектність пакету документів або помилки у заповненні заяв та угод. Тож, щоб уникнути повторення цієї статистики в Службі працюють над розробкою максимально зрозумілих механізмів роботи з надрокористувачами - пояснив голова Держгеонадр Роман Опімах.

За словами очільника Служби, сервісний центр працюватиме із понеділка по п‘ятницю, консультації будуть надаватися безкоштовно за попереднім записом, спеціалістами Держгеонадр та випускниками вишів, яких планують запросити на практику.

Нагадаємо наприкінці 2019р року Держгеонадра створила унікальну Data-room з даними про ділянки, виставлені на УРП-конкурси, щоб спростити потенційним інвесторам доступ до детальної геологічної інформації про ці ділянки.

11:47 / 22 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події