Держгеонадра взяли участь у нараді з профільними відомствами Канади та Європи

Заступник голови Державної служби геології та надр України (Держгеонадр) Роман Сарамага взяв участь в обговоренні реформування регулятора галузі із представниками профільних відомств Європи та Канади, організованому аналітичним центром Діксі Груп. Про це повідомляє пресслужба відомства.

За повідомленням, іноземні партнери поділились досвідом роботи та своїм баченням ключових функцій, які має виконувати регуляторний орган.

Зокрема, йшлося про те, що державна геологічна служба має бути своєрідним one-stop shop для надрокористувача, тобто виконувати функції єдиного дозвільного і регуляторного органу, який здатен надати видобувникові повний пакет послуг для забезпечення його діяльності. Важливо, щоб усі послуги надавалися єдиним агентством, що дозволить суттєво спростити і прискорити взаємодію інвестора та держави, зазначили в держслужбі.

Учасники зустрічі погодилися у тому, що такий орган повинен володіти усією геологічною інформацією, щоб мати змогу здійснювати управління цією інформацією, ефективно та неупереджено оцінювати мінерально-ресурсну базу, забезпечувати раціональне управління ресурсами, та проводити подальше геологічне вивчення надр. При цьому доступ до результатів геолого-фізичних досліджень має бути відкритим для усіх надрокористувачів — у форматі онлайн та офлайн.

Всі сторони домовились, що спільно опрацьовуватимуть бачення реформування Державної геологічної служби України, а європейські та канадські колеги надаватимуть свої консультації щодо візії, презентованої Держгеонадрами.

15:14 / 18 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події