Держгеонадра виклала в data-room геологічний матеріал по трьох ділянках, що виставлені на конкурс УРП

Державна служба геології та надр підготувала та виклала в data-room геологічну інформацію, яка стосується Охтирської, Грунівської та Ічнянської ділянок, які виставлені на конкурс із заключення угод на розподіл продукції (УРП), повідомила пресслужба Держгеонадр.

Результати конкурсу очікуються у лютому 2020 року.

За повідомленням, ознайомитися з усіма геологічними матеріалами по зазначених ділянках можна у ДНВП «Геоінформ України», де у спеціально відведеному приміщенні за адресою м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, кімната 204 зібрано усі матеріали - результати геофізичних досліджень, геологічні звіти, дані про структури, протоколи Держкомісії по запасах корисних копалин (ДКЗ), які необхідні для того, щоб інвестор міг прийняти рішення про участь у конкурсі. 

Керівник Держгеонадр Роман Опімах відзначив, що тепер в одному місці зібрано значні масиви інформації, яка раніше була закрита, та полегшено процедуру доступу до неї - й це лише перший крок назустріч інвесторам, .

Також в Службі повідомили, що інформація представлена у фізичному та електронному форматах. Надрокористувач тепер може залишити онлайн-заявку за посиланням: http://www.geo.gov.ua/data-room/, та запит буде оброблено протягом доби і користувачеві надійде офіційна відповідь з інформацією про дату можливого візиту.

16:48 / 3 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події