Держгеонадра співпрацюватимуть з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

В Державній службі геології та надр України (Держгеонадра) відбулася робоча зустріч Романа Опімаха з ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу (ІФНТУНГ) Євстахієм Крижанівським та проректором із наукової роботи Ігорем Чудиком, повідомляє пресслужба відомства.

За повідомленням, керівники навчального закладу презентували успішно реалізовані наукові проєкти, та дослідження, над якими триває робота.

«Ми обговорили можливість використання наукового потенціалу університету для реалізації завдань, над якими працює Служба, разом можемо приділити увагу екологічному аспекту видобувної галузі, — повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Також, зі свого боку, будемо сприяти більш активному залученню студентів та випускників університету до стажування на видобувних підприємствах, аби вони мали змогу отримати практичний досвід».

При зустрічі було відзначено, що співпраця держслужби із науковими інституціями відіграє важливу роль у формуванні сучасного підходу до надрокористування та підвищення екологічності й ефективності галузі.

Наступну зустріч запланували провести в Івано-Франківському університеті: голову запросили ознайомитись із рідкісними екземплярами музею ІФНТУНГ, створеним на базі вишу Технопарком та особисто поспілкуватись зі студентами навчального закладу, зауважили у Держгеонадрах.

14:39 / 24 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події