Держгеонадра розробляє пакет реформ щодо сучасних правил надрокористування

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) розробляє пакет реформ, щодо шляхів отримання спецдозволів, спрощення правил для малого надрокористування та розтрочки платежу з наданням спецдозволу, повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначають у Службі, реформи покликані впровадити сучасні правила регулювання для надрокористувачів. Вони стосуватимуться типів спецдозволів на користування надрами (строк дії — до 20 років): «наскрізний» на розвідку і видобуток та на видобуток у разі наявності запасів на держбалансі, а також шляхів отримання спецдозволу, тобто через електронні аукціони та без проведення аукціону, в разі чітко прописаних 8 причин.

Також реформа включатиме питання спрощеного правила для «малого надрокористування», розстрочки платежу з надання спецдозволу (50–20% в перший рік, решта – частинами протягом 6 років), плати за користування новими спецдозволами (наданими з 2021 року) та вільного обігу спецдозволів і резервування земельних ділянок.

10:14 / 24 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події