Держгеонадра погодилися продовжити Cadogan спецдозвіл на Блажівське родовище

Голова Державної служби геології і надр України (Держгеонадра) Роман Опімах затвердив наказ про надання спецдозволу з видобутку вуглеводнів на Блажівському родовищі без проведення аукціону дочірній компанії Cadogan Petroleum ТОВ «Юсенко Надра». Відповідний наказ Держгеонадр №431 видано 22 листопада 2019р з урахуванням пропозицій робочої групи з питань надрокористування. Опімах також доручив управлінню дозвільної групи та аукціонної діяльності вжити необхідних заходів щодо надання спецдозволу.

Спецдозвіл надається без проведення аукціону у зв’язку з тим, що «Юсенко Надра» за власні кошти вже здійснила геологічне вивчення ділянки надр та підрахунок запасів корисних копалин, й при цьому завчасно подала документи на отримання спеціального дозволу на видобування корисних копалин відповідного родовища.

За процедурою видачі ліцензії, спеціалізована організація має обрахувати вартість спецдозволу, яку заявник сплачує протягом 30 календарних днів. Після цього заявник укладає з Держгеонадрами угоду про умови користування надрами й отримує спецдозвіл. 

Cadogan Petroleum сподіваються, що завершення зазначеної процедури відбудеться до кінця цього тижня, після чого компанія зможе відновини видобуто на родовищі, поділилися з ExPro представники Cadogan.

Як повідомлялося раніше, «Юсенко Надра» в липні (за 5 місяців до завершення строку дії попереднього дозволу) подала заявку до Держгеонар на отримання спецдозволу з видобутку на Блажівському нафтовому родовищі (Львівська обл), терміном на 20 років, після завершення геологічного вивчення та повного виконання ліцензійної програми на Монастирецькій площі (в яку входить Блажівське родовище).

 

12:41 / 26 листопада 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події