Держгеонадра планує в кінці грудня виставити на аукціон 2-3 нафтогазові ділянки

Державна служба геології та надр України планує в кінці грудня 2018р провести другий (до кінця поточного року) аукціон з продажу спецдозволів на розвідку та видобуток корисних копалин, та запропонувати інвесторам на ньому 2-3 нафтогазові ділянки.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив т. в. о. голови служби Олег Кирилюк.

«До кінця року відбудеться ще один аукціон (на додачу до того, який запланований на жовтень-листопад – ред.). Він пройде 27 грудня по старій процедурі, на нього буде виставлено близько 20 ділянок, серед них будуть нафтогазові ділянки, їх буде небагато (в межах 2-3), але вони будуть. Я б радив надрокористувачам слідкувати за інформацію Держгеонадра і активно приймати участь», - сказав Кирилюк.

11:13 / 21 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події