Державні ТЕЦ накопичили 4,8 млрд грн боргу за газ перед «Нафтогазом»

Теплоелектроцентралі, які знаходяться в управлінні Фонду державного майна, станом на 10 вересня, накопичили 4,8 млрд грн боргу перед НАК «Нафтогаз України» за отриманий природний газ для генерації теплової та електричної енергії.

Як повідомляє кореспондент ЕxPro, про це повідомила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак під час засідання парламентського комітету з питань енергетики.

«Ми бачимо проблему з управлінням державою свого майна - це 5 ТЕЦ... Всі ці підприємства мають борг за газ 4,8 млрд грн. Ці підприємства фактично без належного управління багато років просто накопичувало борги", - сказала міністр, додавши, що державі, зокрема, належать Одеська, Миколаївська, Херсонська, Сєвєродонецька та інші ТЕЦ.

Також Бабак зазначила, що борг ДП «Енергоринок» перед 35 ТЕЦ становить 3,4 млрд грн.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

15:13 / 10 вересня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події