Держава відновила контроль над ПАТ «Центренерго» — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив президентці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо, що держава відновила контроль над ПАТ «Центренерго».

Про це повідомила прес-служба Офісу Президента.

«Президент розповів, що держава відновила контроль над «Центренерго», яке є одним з найбільших підприємств енергетичної галузі України», - сказав Зеленський.

Він також наголосив, що міністр енергетики має бути незалежною фігурою та працювати над втіленням реформ у галузі.

Також Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в залученні інвесторів до проведення прозорої приватизації.

12:20 / 24 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події