Держава має максимально підтримати інвестиції в маневрову генерацію – Герус

Держава має надати максимальну підтримку інвесторам, які планують вкласти кошти у будівництво та введення в експлуатацію маневрової генерації, яка покращить показники гнучкості енергосистеми України.

Таку думку 25 лютого під час Українського енергетичного форуму висловив народний депутат, голова парламентського комітету з питань енергетик та ЖКП Андрій Герус.

«На мою думку, на сьогоднішній день потрібною для держави якраз є розвиток генерації маневрової потужності. Все, що може дати гнучкість українській енергосистемі – зараз нашій державі критично необхідно. Будь-який інвестор, який буде йти саме в таку галузь, на мою думку, він має отримати максимуму підтримки держави», - сказав він.

Також Герус нагадав, що на сьогодні в комітету розглядаються законопроекти, які б регламентували впровадження систем накопичення енергії. «Ми маємо приймати швидкі рішення, щоб наша енергетика могла розвиватися», - зазначив Герус.

10:38 / 25 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події